Parkolóhasználat papírgyűjtés ideje alatt
Kedves Szülők!
Kérjük, hogy a papírgyűjtés miatt az iskola parkolóját 2025.május 5-8 között és 9-én reggel (ekkor viszik el a konténert) ne használják. Ezeken a napokon csak a papírszállítás miatt, a ki- és bepakolás idejére lehet a parkolóba beállni.
Emlékeztetőül a papír átvétele:
- hétfőtől csütörtökig reggel: 7:00 – 7:50-ig
- hétfőtől csütörtökig délután: 14:00 – 17:00-ig
Kérjük a kérést mind a tanulók és az autók biztonsága miatt is figyelembe venni.
Köszönettel: Diákönkormányzat

