Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola
Magyar
Magyar
Német
Német
Diákhonlap
Videók
 

Farsangi köszönet

Tisztelt Szülők és Pedagógusok!  

Köszönetet mondunk azoknak a szülőknek, nagyszülőknek, akik ebben a tanévben is segítséget nyújtottak iskolánk jeges farsangjának sikeres lebonyolításában. Azoknak, akik  segítettek az italok-ételek beszerzésében és elkészítésében, akik a szállítás gondjait oldották meg, akik a rendezvényen a büfét működtették, továbbá köszönet a játékos sportverseny lebonyolításáért is. A szülők koordinálásáért külön is köszönetet mondunk iskolánk SZMK elnökének, Gyóni-Maksa Anitának.  
Köszönjük, hogy finom süteményekkel járultak hozzá a büfé kínálatához, illetve a sok-sok tombolatárgyért is köszönet jár.  
Köszönjük kollégáinknak is a segítségét, együttműködését, akik nélkül ez a farsang nem jött volna létre.
 
Bp., 2019. január 15.                                                             Az iskolavezetőség és a szervezők