Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola
Magyar
Magyar
Német
Német
Diákhonlap
Videók
 

Országos kompetenciamérés eredménye

 Tisztelt Szülők!

 Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2017. évi országos kompetenciamérés alapján (2016/17. tanévben 6. és 8. évfolyam) iskolánk az előző tanévekhez hasonlóan kiváló eredményeket ért el mind matematika, mind szövegértés területén mindkét évfolyamon.  

 Az országos és a budapesti átlageredményekhez viszonyítva is elmondható, hogy tanulóink teljesítménye magasan kiemelkedő.

 Hatodik évfolyamon matematikából a budapesti nagy általános iskolák körében csak 1, szövegértésből 2 iskola teljesített jobban, nyolcadik évfolyamon pedig sem matematikából, sem szövegértésből nem volt olyan iskola, amelynek eredményei jobbak lettek volna.

 

Saját gyermekük eredményéről az érintett szülők az alábbi oldalon tájékozódhatnak gyermekük mérési azonosítójával (ezt méréskor átadtuk a tanulóknak)  https://www.kir.hu/okmfit/tanulo.aspx
 
Gratulálunk a szép eredményekhez a tanulóknak, kollégáinknak és a szülőknek!
 
2018. március 20.
  
Molnár Márta                         Szabóné Kiss Györgyi
intézményvezető                    mérési koordinátor